Јaвне одбране радова
Обавештење
о одбрани завршног рада
Дуња Јовић, студент студијског програма Заштита животне средине из предмета Мерење и контрола параметара животне средине браниће завршни рад под називом теме: "План и програм санирања отпадних вода у Академији техничко васпитачких струковних студија у Нишу", oдобрен на седници
већа студијског програма
15.06.2023 год.Одбрана завршног рада одржаће се 27.06.2024 год. у 11:30 пред комисијом:
1. др Бобан Цветановић - председник
2. др Дејан Благојевић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Јована Петровић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Директиве и стандарди у заштити животне средине браниће мастер рад под називом теме: "Улога ЈКП Медијана у имплем,ентацији циљева европског зеленог договора", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
15.04.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 27.06.2024 год. у 12:00 пред комисијом:
1. др Јелена Бијељић - председник
2. др Бобан Цветановић, Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Дуња Стојиљковић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Рециклабилни материјали браниће мастер рад под називом теме: "Рециклабилни материјали као темељ одрживе трансформације - смањење карбонског отиска иновативно коришћење ресурса", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
23.05.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 27.06.2024 год. у 12:30 пред комисијом:
1. др Срђан Јовковић - председник
2. др Бобан Цветановић, Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Тамара Стефановић, студент студијског програма Мултимедијалне комуникационе технологије из предмета Програмски алати за развој софтвера браниће мастер рад под називом теме: "Методе за тестирање и процену квалитета web апликација", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
19.06.2023 год.Одбрана мастер рада одржаће се 19.06.2024 год. у 13:00 пред комисијом:
1. др Дејан Благојевић - председник
2. др Срђан Јовковић, Оливер Аранђеловић - члан
3. др Милош Стојановић - ментор
Обавештење
о одбрани завршног рада
Мартина Петровић, студент студијског програма Индустријско инжењерство из предмета Интегрисани системи управљања браниће завршни рад под називом теме: "Примена робота у индустријским процесима", oдобрен на седници
већа студијског програма
22.11.2023 год.Одбрана завршног рада одржаће се 10.06.2024 год. у 10:30 пред комисијом:
1. др Биљана Милутиновић - председник
2. др Милош Ристић - члан
3. др Милан Павловић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Јана Чукурановић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Директиве и стандарди у заштити животне средине браниће мастер рад под називом теме: "Улога јавних политика у подршци развоју зелене енергије", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
14.12.2023 год.Одбрана мастер рада одржаће се 10.06.2024 год. у 12:00 пред комисијом:
1. др Бобан Цветановић - председник
2. др Дејан Благојевић, др Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Милош Џунић, студент студијског програма Мултимедијалне комуникационе технологије из предмета Архивирање ММ садржаја браниће мастер рад под називом теме: "Виртуализација складишног система података рачунарске мреже опште болнице Пирот", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
17.05.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 07.06.2024 год. у 12:00 пред комисијом:
1. др Душан Стефановић - председник
2. др Никола Секуловић, Саша Маринковић - члан
3. др Наташа Богдановић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Ђурђина Стојановић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Технологија прераде отпадом браниће мастер рад под називом теме: "Утицај технологија прераде отпада на квалитет ваздуха и јавно здравље - анализа студије случаја", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
23.05.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.07.2024 год. у 10:00 пред комисијом:
1. др Срђан Јовковић - председник
2. др Бобан Цветановић, др Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Саша Милошевић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Рециклабилни материјали браниће мастер рад под називом теме: "Стратегије и изазови интерације рециклираних материјала у циркуларној економији", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
14.06.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.07.2024 год. у 10:30 пред комисијом:
1. др Дејан Благојевић - председник
2. др Бобан Цветановић, др Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Александра Станковић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Рециклабилни материјали браниће мастер рад под називом теме: "Укључивање рециклабилних материјала у грађевинске пројекте као стратегија за смањење угљеничног отиска и анализа утицаја на климатске промене и одрживост ", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
15.04.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.07.2024 год. у 11:00 пред комисијом:
1. др Јелена Бијељић - председник
2. др Бобан Цветановић, др Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Ненад Станковић, студент студијског програма Управљање отпадом из предмета Технологија прераде отпадом браниће мастер рад под називом теме: "Изградња локалних енергетских система на бази отпада кроз перспективе за локални развој и смањење емисија CO2", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
15.04.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.07.2024 год. у 11:30 пред комисијом:
1. др Јелена Бијељић - председник
2. др Бобан Цветановић, др Љиљана Костић Деспотовић - члан
3. др Александра Боричић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Андрија Тодоровић, студент студијског програма Информационе технологије и системи из предмета Програмирање базе података браниће мастер рад под називом теме: "Визуелизација и аналитички преглед студентских података у пословним интелигентним системима", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
20.06.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.07.2024 год. у 12:00 пред комисијом:
1. др Дејан Благојевић - председник
2. др Славимир Стошовић, Жарко Ристић - члан
3. др Душан Стефановић - ментор
Обавештење
о одбрани завршног рада
Тијана Радивојевић, студент студијског програма Комуникационе технологије из предмета Web дизајн браниће завршни рад под називом теме: "Примена Site Audit алата у оцени степена оптимизације web странице", oдобрен на седници
већа студијског програма
20.06.2024 год.Одбрана завршног рада одржаће се 03.07.2024 год. у 12:30 пред комисијом:
1. др Душан Стефановић - председник
2. др Милош Стојановић - члан
3. др Дејан Благојевић - ментор
Обавештење
о одбрани завршног рада
Стефан Павловић, студент студијског програма Друмски саобраћај из предмета Јавни градски превоз браниће завршни рад под називом теме: "Будућност и визија транспорта путника", oдобрен на седници
већа студијског програма
06.12.2023 год.Одбрана завршног рада одржаће се 03.07.2024 год. у 13:00 пред комисијом:
1. др Александра Боричић - председник
2. др Душан Радосављевић - члан
3. др Милан Станковић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Бранимир Стевановић, студент студијског програма Мултимедијалне комуникационе технологије из предмета Бежичне сензорске мреже браниће мастер рад под називом теме: "Развој бежичног сензорског чвора за мониторинг животне средине на бази arduino платформе", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
17.05.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 03.06.2024 год. у 13:00 пред комисијом:
1. др Наташа Богдановић - председник
2. др Никола Секуловић, Милош Мићић - члан
3. др Дејан Благојевић - ментор
Обавештење
о одбрани мастер рада
Милош Торбица, студент студијског програма Информационе технологије и системи из предмета Програмски алати за развој софтвера браниће мастер рад под називом теме: "Развој web апликације у Visual Studio Code окружењу употребом React технологије", oдобрен на седници
стручно истраживачког већа
20.06.2024 год.Одбрана мастер рада одржаће се 01.07.2024 год. у 13:00 пред комисијом:
1. др Дејан Благојевић - председник
2. др Славимир Стошовић, Немања Ђокић - члан
3. др Милош Стојановић - ментор