Распоред консултација

у ЗИМСКОМ семестру школске 2023/2024. год.


др Александра Боричић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
др Александра Маринковић Професор струковних студија Понедељак 14:00 – 15:00
Среда 14:00 – 15:00
др Аница Милошевић Професор струковних студија Понедељак 15:00 – 16:00
др Биљана Милутиновић Професор струковних студија Понедељак 11:00 – 12:00
др Бобан Цветановић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
др Данијела Златковић Професор струковних студија Среда 10:00 – 11:00
др Дејан Благојевић Професор струковних студија Среда 13:00 – 14:00
др Дејан Богићевић Професор струковних студија Понедељак 11:00 – 12:00
др Душан Радосављевић Професор струковних студија Уторак 13:00 – 16:00
др Душан Стефановић Професор струковних студија Понедељак 15:00 – 16:00
Петак 11:00 – 12:00
др Зоран Величковић Професор струковних студија Понедељак 16:00 – 17:00
др Зоран Миливојевић Професор струковних студија Среда 12:00 – 14:00
др Марија Боранијашевић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
др Милица Цветковић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
др Милош Ристић Професор струковних студија Понедељак 15:00 – 16:00
Четвртак 10:00 – 11:00
др Милош Стојановић Професор струковних студија Петак 12:00 – 13:00
др Наташа Нешић Професор струковних студија Четвртак 12:00 – 13:00
др Наташа Савић Професор струковних студија Петак 12:00 – 13:00
др Ненад Стојковић Професор струковних студија Уторак 13:00 – 14:00
др Никола Секуловић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
др Петар Ђекић Професор струковних студија Понедељак 11:00 – 12:00
др Слађана Живковић Професор струковних студија Среда 14:00 – 16:00
др Славимир Стошовић Професор струковних студија Четвртак 10:00 – 11:00
др Срђан Јовковић Професор струковних студија
др Јелена Бијелић Виши предавач Четвртак 12:00 – 13:00
др Владимир Поповић Виши предавач Петак 10:00 – 11:00
мр Даница Милошевић Виши предавач Уторак 12:00 – 13:00
Петак 10:00 – 11:00
др Милан Павловић Виши предавач Понедељак 13:00 – 14:00
др Милан Станковић Виши предавач Среда 14:00 – 15:00
др Марјан Петровић Предавач
мр Виолета Стојановић Предавач Четвртак 12:00 – 13:00
мр Данијела Алексић Предавач Петак 12:00 – 13:00
мр Слађана Недељковић Предавач Понедељак 12:00 – 13:00
Јован Мишић Асистент Понедељак 14:00 – 15:00
Уторак 14:00 – 15:00
Среда 14:00 – 15:00
Гордана Јовић Асистент Среда 11:00 – 13:00
Четвртак 10:00 – 12:00
Петак 13:00 – 14:00
Дуња Стојановић Асистент Уторак 10:00 – 11:00
Среда 15:00 – 16:00
Петак 09:00 – 10:00
Душан Коцић Асистент Уторак 10:00 – 11:00
Среда 10:00 – 11:00
Четвртак 10:00 – 11:00
Матија Милошевић Асистент Понедељак 12:00 – 13:00
Уторак 12:00 – 13:00
Среда 12:00 – 13:00
Милан Савић Асистент Понедељак 13:00 – 14:00
Четвртак 12:00 -13:00
Петак  11:00 – 12:00
Наталија Петровић Асистент Понедељак 12:00 – 13:00
Уторак 12:00 – 13:00
Среда 12:00 – 13:00
Немања Петровић Асистент Понедељак 12:00 – 13:00
Уторак 12:00 – 13:00
Среда 12:00 – 13:00
Никола Милутиновић Асистент Понедељак 12:00 – 13:00
Уторак 11:00 – 12:00
Уторак 14:00 – 15:00
Сандра Станковић Асистент Уторак 11:00 – 12:00
Четвртак 10:00 – 11:00
Четвртак 14:00 – 15:00
Стефан Михајловић Асистент Уторак 13:00 – 14:00
Среада 11:00 – 12:00
Четвртак  11:00 – 12:00
Зоран Милић Сарадник у настави Уторак 12:00 – 13:00
Среда 11:00 – 12:00
Четвртак 14:00 – 15:00
Милица Јанковић Сарадник у настави Уторак 15:00 – 16:00
Четвртак 12:00 – 13:00
Петак 14:00 – 15:00
Никола Вукотић Сарадник у настави Уторак 12:00 – 13:00
Среда 12:00 – 13:00
Четвртак 13:00 – 14:00