НАШИ СТУДЕНТИ УЧЕСНИЦИ ЛЕТЊЕ ШКОЛЕ У МАРИБОРУ

У организацији CEEPUS мреже Modelling, Simulation and Computer-aided Design in Engineering and Management у Марибору је у периоду од 2. до 13. јуна 2024. године одржана летња школа под називоом “Modelling and Simulation for Advanced Communications and Global Impact”. Петоро студената са Одсека Ниш Академије техничко-васпитачких струковних студија успешно је завршило летњу школу и добило сертификате о учешћу. Реч је о Кристини Живковић, Јовани Насковић, Вукашину Тодоровићу, Немањи Манчићу и Николи Врачару.

Студенти су поред стечених нових знања и искустава која ће им отворити пут за будући професионални напредак имали прилику да упознају своје вршњаке са бројних централноевропских и источноевропских универзитета и да бораве у мултикултурној средини.