НЕДЕЉА ИНТЕРНАЦИОНАЛИЗАЦИЈЕ НА АКАДЕМИЈИ ТЕХНИЧКО-ВАСПИТАЧКИХ СТРУКОВНИХ СТУДИЈА

У периоду од 21. до 25. новембра 2022. године на Академији техничко-васпитачких струковних студија организована је Недеља интернационализације. На Одсеку Ниш 24. новембра одржана је презентација за студенте на којој су представљене могућности учешћа у Еразмус плус програмима и аплицирања за студентске мобилности и стипендије, како за праћење наставе на неком од бројних европских и светских универзитета, тако и за обављање стручне праксе у компанијама у иностранству. Одзив студената је био велики, а поред информација које су им презентоване, студенти су имали прилику да учествују у интерактивној дискусији, добију одговоре на питања од значаја и разјасне евентуалне недоумице, као и да добију потребне смернице за учешће на конкурсима за мобилност.