DONACIJA STRUČNE LITERATURE

Saobraćajni institut CIP d.o.o. Beograd donirao je Akademiji tehničko-vaspitačkih strukovnih studija stručnu literaturu u oblasti arhitekture i geodezije neophodnu za implementaciju novih studijskih programa, kao i literaturu za druge studijske programe, iz drugih oblasti, koji se izvode na Akademiji. Donirano je preko 100 stručnih knjiga i časopiosa. Ugovor o donaciji stručne literarure potpisali su predsednik Akademije dr Srđan Jovković i generalni direktor Instituta Slaven Tica. Primopredaja literature izvršena je 21. juna 2023. godine u prostorijama Saobraćajnog instituta gde je profesore dr Dušana Radosavljevića i dr Dejana Bogićevića, ovlašćene od strane predsednika Akademije za preuzimanje donacije, primio generalni direktor Saobraćajnog instituta. Značaj ove donacije ogleda se u značajnom bogaćenju bibliotečkog fonda, posebno u oblasti arhitekture i geodezije.