EcoLogic Expo 2023

Poster Eco

U okviru EU Zelene nedelje, 5. juna 2023. godine, u niškoj Tvrđavi, Akademija tehničko-vaspitačkih strukovnih studija – Odsek Niš, u saradnji sa Evropskom komisijom, organizuje prvi EcoLogic Expo događaj uz lokalnu podršku Kancelarije za mlade Opštine Crveni krst, EU info kutka Niš i Udruženja građana Zeleni ključ Niš.

Na Expo-u će učešće uzeti sledeće renomirane kompanije: Jugo-impex, Notios solarni paneli, White Lemur, Philip Morris, PWW, NIFood, Direkcija za izgradnju grada Niša – Lalinačka slatina, Cerjanska pećina, Prehrambeno hemijska škola Niš, Ugostiteljsko – turistička škola Niš, gimnazija „Bora Stanković“ Niš i zajednica „Dedina garaža“.

Tokom četiri sata, od 10 do 14 časova, posetioci će moći da uživaju u izložbi proizvoda i rešenja koja promovišu održivi razvoj i zaštitu životne sredine. Osim toga zajednica „Dedina garaža“organizovaće zanimljivu radionicu.

EcoLogic Expo pruža priliku da se informišete o najnovijim ekološkim dostignućima, razmenite ideje i steknete nove kontakte. Pridružite nam se i budite deo ove inspirativne manifestacije posvećene očuvanju naše planete.

Vidimo se 5. juna 2023. godine u Tvrđavi, od 10 do 14 časova. Ne propustite priliku da zajedno gradimo zeleniju budućnost!