NEDELJA INTERNACIONALIZACIJE NA AKADEMIJI TEHNIČKO-VASPITAČKIH STRUKOVNIH STUDIJA

U periodu od 21. do 25. novembra 2022. godine na Akademiji tehničko-vaspitačkih strukovnih studija organizovana je Nedelja internacionalizacije. Na Odseku Niš 24. novembra održana je prezentacija za studente na kojoj su predstavljene mogućnosti učešća u Erazmus plus programima i apliciranja za studentske mobilnosti i stipendije, kako za praćenje nastave na nekom od brojnih evropskih i svetskih univerziteta, tako i za obavljanje stručne prakse u kompanijama u inostranstvu. Odziv studenata je bio veliki, a pored informacija koje su im prezentovane, studenti su imali priliku da učestvuju u interaktivnoj diskusiji, dobiju odgovore na pitanja od značaja i razjasne eventualne nedoumice, kao i da dobiju potrebne smernice za učešće na konkursima za mobilnost.