PREZENTACIJA KOMPANIJA ZA DUALNI MODEL STUDIJA

1. i 5. oktobra 2022. god. na Akademiji tehničko-vaspitačkih studija, Odsek Niš, studentima prve godine osnovnih strukovnih studija održana je prezentacija kompanija u vezi sa dualnim modelom studiranja, i to:
  • Kompanija ARHIBET D.O.O. NIŠ na studijskom programu GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO,
  • Kompanija IRC SENTRONIS A.D. na studijskom programu KOMUNIKACIONE TEHNOLOGIJE,
  • Kompanija JOOMBOOZ D.O.O. NIŠ na studijskom programu SAVREMENE RAČUNARSKE TEHNOLOGIJE,
  • Kompanija LEONI WIRING SYESTEMS NIŠ na studijskom programu INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO,
  • Kompanija LEONI WIRING SYESTEMS NIŠ na studijskom programu SAVREMENE RAČUNARSKE TEHNOLOGIJE I KOMUNIKACIONE TEHNOLOGIJE, i
  • Kompanija MING KOVAČNICA A.D. NIŠ na studijskom programu INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO.

Studentima su predstavljene mogućnosti obavljanja stručne prakse u ovim kompanijama i izvođenje dualnog modela studiranja koji stavlja akcenat na praktični pristup u kombinaciji sa sticanjem teorijskih znanja.