Jelena Zlatković

Imejl: jelena.zlatkovic@akademijanis.edu.rs

Termin konsultacija:

Akademska karijera

Izbor u zvanje 2023. godine na Akademiji tehničko-vaspitačkih strukovnih studija u Nišu, oblast Materijali, konstrukcije i geotehnika, Organizacija građenja, saobraćajnice i hidrotehnika.

Master 2022. godine na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Nišu, Građevinarstvo.

Diplomirala 2019. godine na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Nišu, Građevinarstvo.

Uža stručna oblast

Studijski programi

Građevinsko inženjerstvo (osnovne strukovne studije) – GRI

Reprezentativne reference

Dogradnja, nadgradnja , adaptacija i rekonstrukcija ambulante u Brzom Brodu, postojeća spratnost Pr, novoprojektovana spratnost Pr+1, K.O. Brzi Brod u Nišu (PGD). Dogradnja, nadgradnja , adaptacija i rekonstrukcija ambulante u Brzom Brodu, postojeća spratnost Pr, novoprojektovana spratnost Pr+1, K.O. Brzi Brod u Nišu (PZI).

Idejni projekat parternog uređenja i zelenila ispred „Beogradske kapije“ Niške tvrđave.

Izmena i dopuna Plana generalne regulacije Dimitrovgrada.

Plan generalne regulacije Lukovska Banja. Plan generalne regulacije naselja Mramorski Potok na području GO Palilula u Nišu. Plan generalne regulacije područja gradske opštine Palilula- četvrta faza jugoistok.

Prve izmene i dopune plana generalne regulacije gradske opštine Palilula –treća faza. Prve izmene i dopune Plana generalne regulacije područja gradske opštine Crveni Krst – treća faza. Prve izmene i dopune Plana generalne regulacije područja Gradske opštine Palilula-treća faza u Nišu.

Projekat za izgradnju atmosferskog kolektora, K.O. Bubanj u Nišu (IDR). Projekat za izgradnju atmosferskog kolektora, K.O. Bubanj u Nišu (PGD). Projekat za izgradnju atmosferskog kolektora, K.O. Bubanj u Nišu (PZI).

Projekat kombinovane dečije ustanove spratnosti P+1, K.O. Novo Selo u Nišu (PGD). Projekat kombinovane dečije ustanove spratnosti P+1, K.O. Novo Selo u Nišu (PZI).

Projekat retenzione građevine i kanaleta u Vrbaskoj ulici, K.O. Bubanj u Nišu (IDP). Projekat retenzione građevine i kanaleta u Vrbaskoj ulici, K.O. Bubanj u Nišu (PZI).

Prostorni Plan opštine Doljevac. Prostorni Plan Područja Posebne namene  parka prirode Zlatibor. Prostorni Plan Područja Posebne namene infrastrukturnog koridora železničke pruge Beograd-Niš. Prostorni Plan Područja Posebne namene predela izuzetnih odlika Vlasina. Treće izmene i dopune Plana generalne regulacije Gradske opštine Crveni krst-prva faza.

Četvrte izmene i dopune plana generalne regulacije gradske opštine Niška Banja – prva faza.