ПАНЕЛ-РАДИОНИЦА О ПОСТУПКУ ПРИЗНАВАЊА ПРЕТХОДНОГ УЧЕЊА

У оквиру пројекта „Дијалог о запошљавању младих, Иницијатива и дуално образовање“, а у организацији Министрарства просвете Републике Србије и Електротехничке школе „Никола Тесла“ у Нишу, 22. фебруара 2023. године организована је панел-радионица у две одвојене сесије.

Прва сесија одржана је на Академији техничко-васпитачких струковних студија, Одсек Ниш, у амфитеатру А1, са почеткпом у 12 часова, а учешће су узели представници ГИЗ-а, Министарства просвете, експерти на пројекту, наставници Академије и Електротехничке школе, представници града, представници локалне самоуправе, привредних субјелата, Локалног савета за запошљавање, Националне службе за запошљавање и др.

Друга сесија одржана је у просторијама Електротехничке школе „Никола Тесла“ у Нишу. У њој су учествовали експерти за ППУ и чланови школског тима за ППУ.